Реалізуємо потреби у здоровому комфортному житлі

Ми любимо свою роботу і сучасні технології. Будь-який складний проєкт, з викликом для виконавця, приваблює нас. Обожнюємо створювати комфортні будинки для життя і здоров’я їх власників. Спираючись на власний практичний досвід та портфель інноваційних рішень, чітко виконуємо будівельні роботи.

Наш бренд NEOACRE (НЄОАКР) сфокусований на енергозберігаючих будинках, пасивних будівлях та NZEB (будинках з близьким до нульового енергоспоживанням).

Допомагаємо досягти найвищих в Україні показників якісної оселі за рахунок поглиблених знань будівельної фізики і німецького стандарту Passivhaus. В результаті кожен клієнт отримує будівлю високої європейської якості.

 • NEO від дав.-гр. νέος «новий», ACRE — англ. «маєток»

 • Надаємо гарантії та несемо відповідальність

 • Знаходимося в Києві, будуємо в межах України

 • Здійснюємо поставку будматеріалів в межах України

 • Будинок – це машина для житла.

  Шарль Ле Корбюзьє

 • Або я знайду свій шлях, або прокладу його сам.

  Ф. Сідней

 • Все можна зробити краще, ніж робилося досі.

  Генрі Форд

Все просто: чітке дотримання процесів призводить до бажаного результату

Але чомусь мало хто так працює…

Трохи передісторії

«На початку 2000-х рр., як і кожен чоловік, я зайнявся втіленням свого обов’язку та мрії — будівництвом власного будинку. Запросив фахівців: одних-других-третіх… І засмутився. Чим далі, тим більше я розумів, наскільки низький рівень будівельників, як порушуються технологічні процеси, і найголовніше — відсутня дисципліна та повага до майна клієнта!

Не маючи більше сил довіряти, а потім контролювати кожну дію через підрядників і не знайшовши грамотних виконавців, я взяв справу в свої руки. Процес одразу захопив мене! Я «з головою поринув» у будівництво.

З того часу минуло чимало років, але набутий практичний досвід став міцним фундаментом для створення власного будівельного бренду в 2011 році, який докорінно відрізнявся за сервісом та якістю від того, через що довелося пройти мені та моїй сім’ї. Я поставив за мету створити максимально комфортне будівництво та захистити своїх клієнтів від стресів внаслідок безглуздих помилок, зіпсованих матеріалів та низькоякісного житла.

Ідеальна робота — це коли замовник точно знає, чого хоче, а виконавець професійно допомагає втілити це в реальності.»

Андрій ОВЧАРЕНКО, сертифікований спеціаліст з пасивних будинків, засновник та керівник ТОВ «НЄОАКР ПРЕМІУМ КОНСТРАКШН»

Вакансії

Є лише один спосіб зробити велику роботу — полюбити її.
© Стів Джобс

5 простих вимог:

 • Працювати руками якісно

 • Працювати «головою» постійно

 • Дотримуватися технологій

 • Виконувати домовленості

 • Будувати «як для себе»

Шукаємо будівельників-однодумців до себе в команду

 • Даємо добро випускникам профільних вишів. Майбутні архітектори мають можливість «зрозуміти» і відпрацювати навичку проєктування вузлів енергозберігаючих конструкцій

 • Ми постійно розвиваємось

  Відвідування конференцій та виставок тримає нас в курсі останніх подій у сфері будівництва

  Наші досягнення

  Дипломи і сертифікати

  робочі будні

  Що говорять про нас клієнти та партнери

  Відгук від Олександра

  Інженерні комунікації та благоустрій на території маєтка

  Рішення замовити послугу прийняв при першому спілкуванні, тому що Андрій вміло пояснив, що я маю і що в мене буде. Багатогранний підхід. Адже багато людей, як я, хочуть довіритися професіоналу і при цьому вникнути у справу. Але якщо не зрозумілий результат, можна довго сумніватися. У процесі співпраці мене приємно вразило ставлення керівника до реалізації. Це постійний контроль за якістю. Сам особисто дивиться, перевіряє і не допускає помилок. Тож щодо виконаних робіт жодних претензій. Все «на рівні». Сплю спокійно. Щоправда, бюджет будівництва виявився більшим, ніж я готувався. Це, зізнаюся, трохи засмучувало. Але краще заплатити дорожче одній перевіреної компанії, ніж шукати роздільних бригад (де ніхто ні за що не відповідає) і потім все одно переробляти (я до цього прийшов). Взагалі Андрій чесний, порядний, не кривить душею і отримує кайф від свого заняття. А таких людей радять. І до них тягнуться.

  Залишити відгук