ЩО ТАКЕ ГРАФІТОВИЙ ПІНОПОЛІСТИРОЛ (СІРИЙ УТЕПЛЮВАЧ)

Графітовий пінополістирол — високотехнологічний теплоізоляційний будівельний матеріал сірого кольору у вигляді плит та блоків, що на 98% складається з повітря. А повітря, як відомо, найкращий термоізолятор у природі.

Графітовий пінополістирол – це спінений полістирол (або EPS – англійська абревіатура), легкий та міцний термоізоляційний матеріал, який виготовляється з твердих гранул полістиролу з додаванням графітового наповнювача. Графіт відбиває теплове випромінювання, тим самим, збільшуючи ефективність теплоізолюючих властивостей EPS майже на 20%.

Збільшення гранул в об’ємі досягається шляхом додавання невеликої кількості газу, розчиненого у вихідному полістирольному матеріалі в процесі виробництва. Газ розширюється під впливом високих температур, яка подається у вигляді пари, для подальшого утворення щільно закритих осередків пінополістиролу. Ці комірки приблизно в 40 разів більше за обсягом вихідних гранул. Пінополістирольні кульки формують у необхідні для їх застосування форми.

Це нетоксичний, негорючий та абсолютно інертний матеріал. Пінополістирол, як такий, це єдиний у Європі матеріал, призначений для виготовлення харчової упаковки. Підлягає вторинній переробці та використанню.

Характеристики та основні переваги графітового пінополістиролу:

  • Теплоізоляційні вироби із спіненого полістиролу EPS захищають будівлі від холоду та спеки. Забезпечують комфортну та здорову атмосферу у приміщеннях, значні заощадження коштів на оплату енергії для опалення та охолодження. Найчастіше застосовують для утеплення зовнішніх стін, підлог під стяжку, похилих або плоских дахів, балконів та лоджій.
  • Виготовляється в Україні з європейської сировини
  • Теплопровідність: 0,032 Вт/(м*К) – це основний показник утеплювача. Чим він нижчий, тим краще ізоляційні властивості матеріалу. У графітового пінополістиролу на 20% характеристики найкращі, в порівнянні з традиційним білим EPS, завдяки графіту, що накопичує та відображає теплове випромінювання
  • Паропроникність: 0,15 мг/(м*год*Па), стійкий до дії води, більшості кислот та лугів
  • Вогнестійкість: євроклас Г1, не підтримує горіння, що самозагасає
  • Форма випуску: великі блоки розміром 1000*1200*4000 мм в індивідуальному різанні. Товщина може бути 50-500мм. Наприклад, листи розміром 1000*500 мм у товщині 200 мм, або у товщині 150 мм.
  • Щільність та маркування: EPS 60 Graphite — 13 кг/м³, EPS 90 Graphite — 17 кг/м³, EPS 120 Graphite — 22 кг/м³, EPS 150 Graphite — 25 кг/м³, EPS 200 Graphite — 30 кг/м³
  • Біологічна дія: абсолютна стійкість до мікроорганізмів, не псується. Ні на його поверхні, ні всередині матеріалу не розмножуються грибки, пліснява або будь-які інші мікроорганізми. Не втрачає форму, стійкий до навантажень, не розчиняється у воді, хімічно нейтральний. Немає даних про шкідливий вплив на організм людини
  • Більше комфортна та здорова атмосфера утеплених приміщень. Велика привабливість будинку для життя та здачі в оренду, висока вартість продажу нерухомості.
  • У порівнянні зі звичайним пінопластом кожен кубічний метр EPS Graphite заощаджує власнику 8 кубічних метрів природного газу за опалювальний сезон

Кому потрібний графітовий пінополістирол?

Усім, хто хоче звуко- та теплоізолювати приватний будинок або комерційну нерухомість від фундаменту до покрівлі. EPS Graphite — це ідеальний, найрентабельніший і найлегший по встановленню та експлуатації матеріал:

· теплоізоляція зовнішніх стін

· теплоізоляція перекриттів підвалів

· теплоізоляція перекриттів верхніх поверхів

· теплоізоляція горищних перекриттів

· теплоізоляція дахів

· звукоізоляція

· теплоізоляція плоских та експлуатованих покрівель

· опалубка

· термопанелі під клінкерну плитку на фасаді будівель

Нині енергоресурси, витрачені на обігрів житла, безповоротно дорожчають. Дедалі більше домовласників розуміють, що утеплюючи свої будинки, вони економлять гроші та захищають довкілля. Енергоефективність стає основною характеристикою будівлі, синонімом гарного проекту та якісного будівництва.

У травні 2019 року в Україні було запущено завод однієї з найбільших міжнародних компаній з головним офісом в Австрії (експертом у роботі з пінополістиролом EPS) з виробництва матеріалів для утеплення. Територія заводу становить майже шість із половиною тисяч квадратних метрів, з яких дві третини займає ділянку блочного формування плит утеплення, а решта – цех профільного формування. Проектні обсяги виробництва становлять 360 тис. куб. спіненого полістиролу на рік.

Ми є партнерами та сприяємо реалізації якісного пінополістиролу в межах України для приватних клієнтів, підрядників, будівельних та виробничих організацій, забудовників.

Замовити сріблясто-сірий утеплювач EPS Graphite, виготовлений в Україні з австрійської сировини, можна за телефоном: +38 (098) 445-19-91 (Андрій Овчаренко). Або надіславши заявку на пошту: neoacre@gmail.com

Перейти в магазин www.neosklad.ua